oficiální stránka

Domácí povinnosti

19. 3. 2020
Domácí povinnosti

Hola amigos!
Doufám, že jste všichni v téhle bláznivé době v pořádku a zdraví! Já jsem zavřený doma, a jak vidíte na fotce, mám spoustu času i na věci, které normálně moc nestíhám. Naposledy jsme trénovali minulý týden ve čtvrtek, v pátek ráno jsme se ještě sešli, ale už nás pustili domů. Ve Španělsku není situace vůbec dobrá, stejně jako v Česku je tady kvůli koronaviru vyhlášená karanténa, smí se jen do práce a na nákup, a i přitom nás často kontrolují policisté, kam máme namířeno.
Dostal jsem od klubu tréninkový plán, je to podobné, jako když jsou v létě prázdniny nebo o Vánocích. Mám doma pás na běhání, posiluju a snažím se udržet v kondici, i když je mrzuté, že nemůžeme jít běhat ven. Ale zase se mnou cvičí i manželka a starší dcera, takže se společně snažíme zabavit, jak to jen jde. Koukáme na filmy, hrajeme si a učíme se s dcerou, když teď nemůže do školky.
Nikdo bohužel neví, jak dlouho to bude trvat. Zrušilo se Euro, což mě strašně mrzí, ale dalo se to vzhledem k situaci čekat. Otázka je, co bude se španělskou ligou. Co mám zprávy, všichni spoluhráči i lidi z klubu jsou v pořádku, ale v ostatních týmech jsou nějací nakažení. V pondělí bychom měli podle původního plánu začít zase trénovat, ale hodně bude záležet na tom, jaká bude situace, takže se může stát, že tenhle můj nezvyklý home office bude pokračovat.