oficiální stránka

Los EURO 2020

30. 11. 2019
Los EURO 2020

Hola amigos!
Co říkáte na los Eura 2020? Dostali jsme hodně těžkou skupinu, ale na evropském šampionátu jsou všechny skupiny těžké, takže se stejně nedalo moc vybírat. Ale řeknu vám, nebude to rozhodně lehké. Co umí Anglie doma, už dobře víme. Já tehdy v březnu ve Wembley chyběl, tak se těším, že se tam tentokrát snad podívám a zahraju si.
Chorvaty asi není potřeba moc představovat, máme s nimi konec konců zkušenost z minulého Eura. Jsou to vicemistři světa a hráči jako Modrič nebo Rakitič jsou světová špička. Dostat za třetího soupeře Skotsko by bylo hodně zajímavé, protože by Skotové taky hráli v domácím prostředí. A pro mě by bylo zajímavé dostal i kohokoliv z té zbývající trojice Srbsko, Norsko a Izrael, protože ve všech těch týmech mám nějakého spoluhráče. :-)
No, nebude to snadné, ale my se o postup porveme. Tím, že postupují první tři, tak bude asi nejdůležitější hned ten první zápas se soupeřem, na kterého si ještě musíme počkat. Já jsem hlavně rád, že jsme se vyhnuli cestování do Baku, to byl pro mě velký strašák. Londýn a Glasgow jsou dobré destinace. A co na los říkáte vy?