oficiální stránka

Restart se blíží

4. 6. 2020
Restart se blíží

Hola amigos!
Už je to skoro tady! Přesně za týden se znovu rozběhne La Liga a my nastoupíme k derby s Betisem. Sice bez fanoušků na tribunách, ale pořád to bude to, co milujeme všichni nejvíc. Ostrý zápas o body. Taky se tak těšíte? Já už se nemůžu po třech měsících dočkat.
Tenhle týden v pondělí nám začala poslední fáze uvolňování pravidel, za jakých smíme trénovat. Už můžeme do kabin, sice jsme v nich ještě rozdělení do tří místností, aby nás nebylo tolik v jednom uzavřeném prostoru, ale hlavní je, že na hřišti už je všechno jako dřív. Trénujeme všichni pohromadě bez omezení. Jediné, co zůstalo z doby koronakrize jsou roušky, které ještě musí mít trenéři. Takže už si všichni uvědomujeme, že se to opravdu blíží.
Jsem zvědavý, jaké to bude. Popravdě sami pořádně nevíme, co a kdy nás ještě čeká. Jak budeme nastupovat na hřiště, jak to bude fungovat na lavičce a kde budeme hrát. My podle mě odehrajeme všechny domácí zápasy na hlavním stadionu, ale některé týmy včetně Realu už oznámily, že budou hrát na tréninkových stadionech, takže to bude zvláštní.
Zvláštní bude i to, že bez dvou dnů budeme bez fotbalu celkem tři měsíce, to je ohromně dlouhá doba, jakou jsem nikdy v kariéře nezažil. A navíc půjdeme do zápasu s Betisem bez jediného přípravného utkání. Ale věřím, že se na nás pauza moc nepodepsala, navíc to bude pro všechny stejné. Tak nám držte palce!