oficiální stránka

Budu podruhé táta!

28. 8. 2019
Budu podruhé táta!

Hola amigos!
Dnešní blog je pro mě hodně speciální a vy už možná z fotky dole tušíte proč. Mám samozřejmě radost z našich dosavadních výsledků i výkonů, ale dneska výjimečně nebude řeč o fotbale. Důvod? Budu totiž podruhé táta!
Doteď to vědělo jen pár lidí, takže jsem rád, že se s vámi můžu podělit o tu nejlepší zprávu, kterou si každý chlap může přát. Příští rok v únoru už budeme doma čtyři a já se neskutečně těším! Řeknu vám, je to úžasný pocit! S manželkou Martinou čekáme holčičku, takže Nikča dostane sestřičku a já budu v hodně velkém oslabení. Mít syna by bylo fajn, ale dvě malé princezny jsou ještě lepší. Hlavní je, že jsou obě zdravé, a nakonec i ta princezna přece může hrát fotbal, no ne? :-)
Jméno už máme také vybrané, původně jsme přemýšleli o tom, že to bude Mia, ale pak manželka přišla s tím, že by to mohla být Melissa, a mně se to tak zalíbilo, že jsme to odklepli. Super je, že se netěšíme jen my, ale i naše první dcera. Je už ve věku, kdy tomu rozumí, takže se nás pořád na svoji sestřičku ptá, chce jezdit nakupovat a vypráví nám, jak bude s miminkem pomáhat.
Máme před sebou ještě několik měsíců, ale mně se už teď vybavily vzpomínky na to, jaké to bylo, když se narodila Nikča. Nikdy na to nezapomenu, byl jsem tehdy v Basileji už nachystaný na večerní zápas, seděl jsem v hotelu, když mi Martina volala, že jede do nemocnice. Okamžitě jsem sedl do auta a jel za ní, zrovna když začínal zápas, vezli manželku na porodní sál. A krátce po půlnoci se Nikča narodila a já byl u toho. Podruhé to už pro nás všechny bude jednodušší, já už vím, co a jak, a i Martina to zvládá skvěle.
Marťo, děkuju, jsem na tebe pyšný!