oficiální stránka

Tag Heuer Ambasador

28. 3. 2019
Tag Heuer Ambasador

Hola amigos!
Dneska se s vámi chci podělit o jednu zprávu, ze které mám opravdu radost. Už několik let miluju hezké hodinky, baví mě a mám je rád. No, nedivte se, když čtyři roky žijete ve Švýcarsku, které je hodinářskou velmocí, musí se to projevit. Poslední dobou zkrátka nosím hodinky všude a pořád, takže když si mě slavná švýcarská hodinářská značka TAG Heuer vybrala za svého ambasadora pro Česko, bylo to skvělá zpráva. Hodně to pro mě znamená a cením si toho.
V Česku se téhle pocty zatím dočkaly jen tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová, já jsem tak první mužský ambasador. Jsem každopádně ve skvělé společnosti, protože na globální úrovni s TAG Heuer spolupracovali třeba Cristiano Ronaldo, tenistka Maria Šarapovová nebo aktuálně herec Chris Hemsworth. Vážím si toho a věřím, že to bude úspěšná spolupráce pro obě strany.
V nejbližší době vám tak občas odhalím pár fotek, které při focení vznikly a určitě mě bude zajímat i váš názor. A pokud by vás zajímalo, co teď nosím na zápěstí, tak je to model TAG Heuer Carrera Calibre 01, krásné mechanické hodinky s automatickým nátahem a chronografem. Jsem z nich úplně nadšený!