oficiální stránka

Vítězný start, ale...

6. 9. 2020
Vítězný start, ale...

Hola amigos!
Když jsem před týdnem přijel na reprezentační sraz, ani ve snu mě nenapadlo, že pro nás všechny skončí předčasně a že se bude řešit úplně něco jiného než náš páteční výkon v Bratislavě. A to mě mrzí nejvíc - odehráli jsme výborný zápas, vyhráli jsme 3:1, měl jsem z celého týmu dobrý pocit a chtěl jsem, abychom to předvedli i zítra v Olomouci proti Skotsku.
Jenže to nejde. Teď vám píšu zavřený v hotelovém pokoji v Praze a čekám na zítřejší testy. Všichni jsme museli po návratu ze Slovenska do izolace a raději jsem nejel ani domů za rodinou. Je to k vzteku, některým věcem moc nerozumím, ale respektuju je. V týmu se objevil druhý pozitivní test, tak musela hygiena nějak zareagovat. Mě teď čeká zítra test, a pokud bude negativní, poletíme v úterý všichni zpátky do Sevilly. V klubu samozřejmě celou situaci také pečlivě sledují.
Jsem rád, že se aspoň povedlo najít nějaké řešení a zítra se zápas se Skotskem odehraje, i když v kompletně jiném složení. Je to lepší než riskovat kontumaci. Budu moc klukům držet palce, pro hodně z nich to bude velký zážitek a já věřím, že to zvládnou. A vám díky za podporu proti Slovákům!