oficiální stránka

Důležitý kvalifikační cyklus

6. 9. 2019
Důležitý kvalifikační cyklus

Hola amigos!
Vždycky, když se přiblíží první reprezentační zápas, je to pro mě znamení, že sezona už jede znovu naplno. A ten moment je tady, za chvíli odlétáme do Kosova k prvnímu ze dvou kvalifikačních zápasů, takže asi tušíte, jak se těším. Připravovali jsme se v Praze celý týden jako na normální kvalifikační zápasy, ale všichni víme, o co se hraje a co je ve hře.
Ve skupině držíme druhé místo za první Anglií a tenhle dvojzápas nám může hodně napovědět. Hrajeme v Kosovu, a náš soupeř pak jede hned do Anglie, takže to bude opravdu hodně důležitý zápas. Do konce kvalifikace pak navíc budou zbývat už jen tři zápasy, to také není moc. Všichni kluci jsou zdraví, připravujeme se všichni opravdu poctivě, takže věřím, že to zvládneme.
No, my právě teď jedeme na letiště, v sobotu hrajeme, pak okamžitý přesun do Černé Hory, kde hrajeme v úterý, takže to bude všechno asi hodně rychlé. Já jsem na cestování zvyklý, takže je nejdůležitější, abychom se všichni v úterý vraceli do Prahy s úsměvem a hlavně se šesti body.
Tak nám držte palce a fanděte!