oficiální stránka

Prodloužená příprava

11. 9. 2020
Prodloužená příprava

Hola amigos!
Zítra startuje nový ročník španělské La Ligy, a pokud by vás náhodou zmátlo, že nevidíte Sevillu na programu prvního kola, je to v pořádku - pro nás liga startuje kvůli naší cestě Evropskou ligou až na konci září ve třetím kole, pár dní po Superpoháru s Bayernem.
Nejsme jediní, španělské kluby, které hrály v létě poháry, mají začátek sezony také posunutý, ale stejně je to zvláštní. Zítra začíná nová sezona a my teprve odjíždíme na soustředění. Týden se teď budeme připravovat v San Pedro del Pinatar, to je takové španělské letovisko na pobřeží kousek od Alicante, kde nás čekají dva přípravné zápasy s Levante a Athleticem.
Já se do Španělska vrátil v úterý, v Česku jsem před odletem absolvoval test na koronavir, po příletu další, oba byly negativní, takže jsem se ve středu připojil k týmu a začal s kluky trénovat. Oproti minulé sezoně tady už chybí Éver Banega, který odešel do Saúdské Arábie, což je pro nás velká ztráta, ale zase nás v ofenzivě posílil Ivan Rakitič a Óscar Rodríguez, odchovanec Realu Madrid, takže věřím, že Éverovy góly dokážeme nahradit. Držte nám palce a já vám dám zase brzy vědět!